Chlapec z Rovné ukázal svoji sílu
11. 02. 2013 komentáře (0)
Chlapec z Rovné ukázal svoji sílu (2461)

Páteční večerní utkání mělo nečekaného hrdinu.

Vyjímečně v pátek večer hostil DDM Soběslav bitvu se štastným koncem pro Blatnou. Ač po deblech vedli domácí 2:0, pak se začal rýsovat obrat. V prvním signlu zvítězil Langer ned F. Kortusem 3:1, následně za značné podpory prasátek vyhrál Černý nad Pražákem 3:1. Dále nenašel recept Vavřinec na Peterku a prohrál 1:3 a jistě hrající Krahulec porazil Fleissiga 3:0. Langer si následně poradil s Pražákem 3:0, ale Krahulec kontroval výhrou nad Vavřincem 3:1. Dále zkušenou hrou porazil Fleissig Kortuse 3:0. Poté ve vyrovnaném zápasem porazil Langer Peterku 3:1 a Krahulec zvítězil nad Černým 3:2. Důležiý bod přidal Vavřinec nad Kortusem výhrou 3:2. Dále Fleissig udolal v 5 setu obranáře Pražáka a Langer v koncovce pátého setu dotáhl na 9:10, ale to bylo vše a prohrál s Krahulcem 2:3. Dále domácí vystřídali Kortuse za V. Matějů, ale ani to jim nepřineslo bod a Černý zvítězil 3:1. Následně smolně prohrál v koncovce 5 setu Vavřinec s Pražákem, a tak se rozhodovalo až v posledním zápase, kde proti sobě nastoupili Fleissig a Peterka. Domácí hráč jež vedl 2:0, ale pak přišla otočka a Fleissig začal hrát s jistou a stálhl na 2:2. V posledním setu povolily domácímu hráči nervy a po úvodním zkaženém podání si přestal věřit a Flessig dohrál s náskokem 5 set do vítězného konce, jenž pečetil odvážnám výkřikem po posledním míčku " BLATNÁ ". Utkání skončilo krátce po 23h výhrou hostů 10:8 a hrdinou jménem Jan Fleissig.