O týmu - TJ Blatná
Týmy
TJ BlatnáTJ Blatnátým A

Po loňském úspěšném působení blatenského A-týmu v jihočeské divizi čeká „áčko“ další výzva. V sezóně 2014/2015 poprvé v historii okusí atmosféru 3. ligy. Tým do nové sezóny nastoupí v takřka nezměněném složení.  Černého, Langra, Vavřince a  Maňhala bude z B-týmu doplňovat nová posila Blatné Michal Špeta. Cíle pro tuto sezónu jsou skromné a spíše než cíle sezónní má áčko cíle dlouhodobé. Věkový průměr týmu je totiž pouhých 26 let. Cílem je tedy zachovat kádr tvořený odchovanci a nasbírat co nejvíce zkušeností pro následující sezóny.


tým B

Béčko nastoupí v letošní sezóně se zmíněnou posilou. Kovářovský rodák Špeta doplní čtveřici Fleissiga, Trefného, Mlse a Rojíka. Po loňském pátém místě bude blatenský B-tým ještě silnější. Přeci jen v minulých letech patřil Špeta v krajském přeboru mezi elitu a tak je letos béčko oprávněno myslet na mety nejvyšší.


tým C

Letos poprvé se i blatenské céčko představí v krajské soutěži. Nově vytvořený tým bude působit v Krajské soutěži B. Zkušené matadory Ounického a Kallmünzera doplní dvojice příchozích hráčů z oddílu TJ Lnáře. Diplomatický Ladislav Mach a perspektivní Ondřej Lukáš. Z B-týmu pak bude vypomáhat Rojík. Vzhledem k nově poskládanému celku a kvalitě krajské soutěže je cíl pouze udržet tuto soutěž i pro sezónu příští.

 

tým D

Blatenští “dorostenci“ se představí v letošní sezóně v nezměněné sestavě. Bývalé hráče Bezdědovic  Balíka, Jánského, Pavla, Schmidta doplní opět předseda blatenského oddílu Hornát. Loni obsadila tato pětka výborné páté místo.  V nadcházející sezóně se zkušení dorostenci toto umístění pokusí ještě vylepšit.

 

tým E

Dalším historickým unikátem v sezóně 2014/2015 je založení pátého týmu. V éčku se představí Pavel Mls mladší i starší, Pavel Solar, Jiří Štědronský a nově příchozí Jiří Kostner.